„Cardano“ įkūrėjas pasiūlė Elon Musk‘ui kartu sukurti decentralizuotą socialinį tinklą, jeigu jam nepavyks įsigyti „Twitter“

„Cardano“ įkūrėjas Charles Hoskinson savo „Twitter“ paskyroje pasidalino įrašu, kuriame jis „Tesla“ įkūrėjui Elon Musk siūlo kartu sukurti decentralizuotą socialinį tinklą, jeigu jam nepavyks nusipirkti „Twitter“.

Remiantis „U.Today“ pranešimu, Musk pasiūlė 38 milijardus eurų už „Twitter“ įsigijimą. Jo teigimu, tokiu būdu būtų išsaugota kalbėjimo laisvė. Elon Musk iki tol turėjo 9.2% kompanijos akcijų.

Ne visiems patinka tai, kad turtingiausias pasaulio žmogus, kuris šiame socialiniame tinkle viešai šaiposi iš kitų žmonių, gali tapti naujuoju platformos savininku. Kritikai mano, kad Musk nerūpi kitų žmonių kalbėjimo laisvė ir tikrasis jo tikslas yra atkeršyti Jungtinių Valstijų saugumo ir mainų komisijai. Musk dabar negali akimirksniu viešai paskelbti savo įrašų, kadangi jie turi būti patvirtinami, todėl manoma, kad milijardierius nori atsikratyti šio reguliavimo.

Nėra aišku, ar „Tesla“ įkūrėjui pavyks įsigyti „Twitter“, tačiau jis tikina, turintis atsarginį planą. Vienas svarbiausių „Twitter“ akcininkų Saudo Arabijos princas Alwaleed bin Talal Al Saud atmetė Musk pasiūlymą. Pranešama, kad kompanijos valdybos nariai irgi nesiruošia su juo sutikti.