Kriptovaliutų keitykla „Crypto.com“ tapo oficialiais 2022 m. FIFA pasaulio futbolo čempionato remėjais

Tarptautinė futbolo asociacija FIFA paskelbė, kad kriptovaliutų keitykla „Crypto.com“ bus oficialūs ateinančio pasaulio futbolo čempionato remėjai. Asociacija pranešė, kad „Crypto.com“ prekinis ženklas bus pastebimas tiek stadionų ribose, tiek ir už jų. Kriptovaliutų keitykla suteiks galimybę savo vartotojams dalyvauti rungtynėse ir laimėti atributikos.

Vyriausiojo FIFA komercijos vadovo Kay Madati teigimu, ši partnerystė leis rungtynėms augti globaliu mastu. Lapkričio mėnesį ši kriptovaliutų keitykla pasirašė kontraktą su Los Andželo sporto ir pramogų arena „Staples Center“ ir nuo šiol ateinančius 20 metų arena vadinsis „Crypto.com Arena“. Kompanija taip pat sudarė partnerystę su Australijos futbolo lyga, „Formula 1” bei mišrių kovos menų organizacija „UFC“.

2022 m. pasaulio futbolo čempionatas prasidės lapkričio mėnesį, jis vyks Katare. Tikimasi, kad ši partnerystė padidins susidomėjimą kriptovaliutomis visame pasaulyje. FIFA pranešė, kad 2018 m. Rusijoje vykusį pasaulio čempionatą stebėjo daugiau nei 3.5 milijardo žmonių.