„Instagram“ vartotojams leis demonstruoti „Ethereum“, „Polygon“, „Flow“ bei „Solana“ tinklų NFT – pirmasis bandymas jau rytoj

Pranešama, kad „Meta“ ruošiasi leisti savo „Instagram“ vartotojams demonstruoti populiariausių blokų grandinių NFT kūrinius. Pirmasis bandymas prasidės jau rytoj. Socialiniame tinkle „Instagram“ bus integruoti „Ethereum“, „Polygon“, „Flow“ bei „Solana“ tinklai. Būtent juose NFT pardavimų apimtys yra didžiausios.

Šią naujovę pirmiausia išbandys nedidelė grupelė NFT mėgėjų iš Jungtinių Valstijų. Kol kas nėra aišku, ar „Instagram“ iškart palaikys visų minėtų tinklų NFT. „CoinDesk“ pranešime rašoma, jog „Meta“ neseks „Twitter“ pavyzdžiu ir NFT demonstravimą padarys nemokamą. Taip pat pranešama, kad „Instagram“ palaikys populiariausias kriptovaliutų pinigines, tokias kaip „Metamask“. Prijungę savo piniginę, vartotojai galės demonstruoti NFT savo profilyje ir įrodyti, jog jie yra savininkai.

„Meta“ generalinis direktorius Mark Zuckerberg jau kovo mėnesį kalbėjo apie NFT palaikymą „Instagram“ platformoje, tačiau nebuvo atskleista daug detalių.