Mark Zuckerberg patvirtino, kad NFT technologija greitu metu pasieks „Instagram“

Antradienį vykusiame „SXSW“ renginyje „Meta“ generalinis direktorius Mark Zuckerberg pranešė, jog NFT technologija greitu metu bus integruota viename kompanijos socialinių tinklų – „Instagram“. Zuckerberg dar nebuvo pasirengęs tiksliai paaiškinti, kaip bus realizuota ši idėja, tačiau jis užsiminė, kad vartotojai tikriausiai galės demonstruoti savo NFT „Instagram“ profilyje ir įsigyti naujų NFT. Tikimasi, kad tą bus galima įgyvendinti per ateinančius kelis mėnesius.

Zuckerberg ir kiti „Meta“ vadovai jau seniau domėjosi NFT technologija. „Instagram“ vadovas Adam Mosseri sakė, kad kompanija aktyviai tyrinėja šią technologiją. Sausio mėnesį „Financial Times“ pranešė, kad kompanija tikisi implementuoti NFT savo kriptovaliutų piniginėje „Novi“.

Mark Zuckerberg taip pat užsiminė, kad vieną dieną NFT technologija gali pasiekti ir kompanijos kuriamą virtualią erdvę, pavyzdžiui, virtualios erdvės avatarų drabužiai galėtų būti NFT žetonai. Visgi, kad tai būtų realizuota, visų pirma, reikia susidoroti su techniniais iššūkiais.