NFT projektas pirkėjams suteikiantis tikrą buldogą

Kompanija „Bullishly Bred“ sukūrė įdomų NFT projektą su pritaikymu realiame pasaulyje. Kompanija išleido 9 NFT žetonų kolekciją. Kiekvienas NFT atspindi tikrą prancūzų buldogą. Kompanijos įkūrėjos Nicole Harrison teigimu, tai yra naujas šūnų veisinimo standartas, atspindintis genealoginį paveldą „Ethereum“ blokų grandinėje. Šūnų veisintojai gali būti tikri dėl šuns grynumo ir genealoginės istorijos.

Harrison teigia, kad kiekvienas NFT turės informaciją apie šuns savininkus, medicininius įrašus, genetinius duomenis, šeimos medį ir paveiksliukus. Kaip ir visi NFT, jis kriptografiškai įrodys, kas yra jo savininkas. Veterinarai taip pat galės patikrinti informaciją apie šuns sveikatą ir veisinant bus žinoma šuns genetinė informacija.

Visgi NFT nusipirkimas šuniuko gavimo negarantuos, kadangi bus vykdomas interviu, po kurio bus nuspręsta, ar pirkėjas yra pasirengęs ir pakankamai atsakingas, kad į savo namus priimtų naują augintinį. Jeigu po interviu bus nuspręsta, kad pirkėjas negali augintiniui suteikti tinkamos priežiūros, jis turės grąžinti arba parduoti NFT.

Kompanija teigia, kad tai yra pirmieji šunys istorijoje, kurie bus įsigijami kriptovaliutų pagalba ir įrašomi blokų grandinėje. Organizacija šiai idėjai realizuoti pasirinko prancūzų buldogus, nes tai yra viena geidžiamiausių šunų veislių pasaulyje ir jų veisinimo praktikos bei registracijos procedūros yra vienos problematiškiausių. Kompanija tikisi, kad šis NFT projektas išspręs šias problemas: pasenusias šunų veisinimo praktikas ir atnaujinimo reikalaujantį savininko registracijos procesą.

Antroji organizacijos įkūrėja Megan Barraford teigia, kad NFT technologija turi didžiulį potencialą. Ji suteikia galimybę kaupti informaciją blokų grandinėje be galimybės ja manipuliuoti. Kompanija panaudojo NFT technologiją augintinių industrijoje, kad išspręstų konkrečias problemas.

Harrison užsiima šunų veisinimu jau daugiau nei dešimtmetį. Ji palaiko etišką veisinimą ir nori užkirsti kelią sveikatos problemoms. Ji pranešė, kad „Bullishly Bred“ planuoja sukurti augintinių keityklą, kurioje gali būti registruojamos visos veislės.