Visi pardavėjai Afrikoje galės priimti „Cardano“

„COTI“ anonsavo partnerystę su „World Mobile“, kuri leis pardavėjams ir mažmenininkams priimti „Cardano“ kaip užmokestį už prekes ir paslaugas. Ši iniciatyva veiks su „COTI“ gamybos „ADA Pay“ platformos pagalba ir pirmiausia veiks Afrikoje. „COTI“ pranešė, kad vėliau planuojama paslaugą išplėtoti ir kituose besivystančiuose regionuose.

Šios partnerystės dėka, verslai, kurie yra prisijungę prie „World Mobile“ tinklo galės naudoti „ADA Pay“ platformą, kad priimtų „Cardano“ mokėjimus. „COTI“ verslo plėtros departamento vadovas Yair Testa pareiškė:

„Džiaugiamės sudarę partnerystę su „World Mobile“ tokiam kilniam tikslui. Tikime, kad ši partnerystė pažymės „ADA Pay“ integracijos pradžią ir turės potencialo išsiplėsti iki „DJED“ ir „COTI“ kriptovaliutų integracijos. Nekantraujame stebėti, kaip augs ši partnerystė.“

Be galimybės naudoti „Cardano“ mokėjimams atlikti, „COTI“ pranešė, kad į „World Mobile“ ekosistemą taip pat bus integruota ir „Cardano“ paremta „DJEDI“ stabili moneta (angl. stablecoin).

„ADA Pay“ platforma, kuri „Cardano Shelly“ tinkle debiutavo 2021 m. balandžio mėnesį, yra naudojama įvairių nevyriausybinių organizacijų ir labdarų. Nuo to laiko buvo paaukota daugiau nei 100,000 ADA.