„Strike“ sudarė partnerystę su „Shopify“: stambios kompanijos kaip „McDonald‘s“ ar „Walmart“ galės priimti mokėjimus per „Bitcoin Lightning Network“ tinklą

Kriptovaliutų mokėjimų programėlės „Strike“ generalinis direktorius Jack Mallers Majamyje vykstančioje „Bitcoin“ konferencijoje anonsavo partnerystę su elektroninės prekybos gigantu „Shopify“ ir alternatyvių mokėjimų tiekėju „Blackhawk Network“. Ši partnerystė leis Jungtinių Valstijų pardavėjams priimti mokėjimus per „Lightning Network“ tinklą.

„Lightning Network“ yra „Bitcoin“ blokų grandinės antro sluoksnio mokėjimų ir komunikacijos protokolas, kuris leidžia apdoroti tranzakcijas už grandinės ribų, taip sumažindamas pagrindinio tinklo apkrovą.

Tai nereiškia, kad pardavėjai priims kriptovaliutas. Tai reiškia, kad jie mokėjimus galės apdoroti „Lightning Network“ tinkle. Vartotojai galės mokėti doleriais, tačiau tie doleriai bus automatiškai konvertuojami į „Bitcoin“, persiunčiami „Lightning Network“ tinkle ir vėl konvertuojami į dolerius, kurie pasieks pardavėjo banko sąskaitą. Visas procesas įvyksta akimirksniu ir praktiškai nieko nekainuoja, todėl „Bitcoin“ kainos nepastovumas nėra aktualus ir toks mokėjimo būdas turėtų pardavėjams būti patrauklesnis, kadangi „Visa“ tinkle jiems yra taikomas 3% mokestis.

Dabar šis mokėjimo būdas yra testuojamas dizainerio Warren Lotas parduotuvėje, tačiau per ateinančius mėnesius planuojama pridėti daugiau pardavėjų, netgi tų, kurie neprekiauja internetu, todėl „Lightning Network“ tinklo privalumus galės išnaudoti tokie gigantai kaip „McDonald‘s“ ar „Walmart“.